Výpis pre XLS

Prihlásení účastníci na Stropkovskú dvadsiatku 2018 (polmaratón)

1TomášRákocyM1996MASVKJovsaAC Michalovce
2MichalČerveňákM1992MASVKMichalovce NEZAPLATENÉAC Michalovce
3ŠtefanPachotaM1976MBSVKVeľke KapušanyMBK Veľke Kapušany
4LukášHorákM1983MASVKKošiceKošice
5MartinaGiňovskáZ1985WESVKBardejov NEZAPLATENÉŠK pre Radosť
6BorisKimákM1995MASVKStropkovKlub Bežcov Stropkov
7Ján PolončákM1967MCSVKBaňaKlub bežcov Stropkov
8TomášKamasM1976MBSVKSpišská Nová VesTJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES
9MarekBujňákM1982MASVKSvidníkSvidník
10ŠtefanBujňákM1993MASVKSvidníkSvidník
11MariánBačaM1969MBSvkSvidnikBanami s.r.o.
12JakubBačaM1994MASvkSvidnikBanami s.r.o.
13Ondrej FedorM1969MBSVKPrešov NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉSC Road Runners
14JozefKimákM1969MBSVKStropkovklub bežcov Stropkov
15ValériaKimákováZ1968WGSVKStropkovklub bežcov Stropkov
16KatarínaVojačekZ1976WFSVKKosice NEZAPLATENÉBK Steel
17FrantišekJeňoM1962MCSVKMichalovce NEZAPLATENÉAC Michalovce
18ZlatkaSemanováZ1958WGSVKKosice NEZAPLATENÉO5-Bezecky Klub Furca Kosice
19ErikaOndrijováZ1974WFSVKPrešovMTC Vyšná Šebastová
20PeterBacikM1953MDSVKKosiceO5-Bezecky Klub Furca Kosice
21MonikaIhnatováZ1967WGSVKKošice NEZAPLATENÉActive life
22MartinTelepunM1982MASRKošice NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉBK Steel Košice
23JozefLörincM1982MASVKKošice - Košická Nová Veso5 BK Furča - Košice
24ImrichMihokM1954MDSVKBidovceo5 BK Furča - Košice
25AntonKarasinskyM1984MASVKStropkovStropkov
26KatarinaHockovaZ1982WESvkSandalSandal
27FrantišekPastorM1979MASVKKošiceKošice
28AlžbetaTiszováZ1957WGSVKKošice NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉTMS Internationa Košice
29TiborTiszaM1957MDSVIKošiceBelle Export-Import Košice
30PeterPribičkoM1947MDSVKKošice NEZAPLATENÉŽSR Košice
31AndreaRakackáZ1974WFSVKKosice NEZAPLATENÉActive life
32IvetaHudákováZ1968WGSVKStrážskeMBO Strážske
33JánMurdzikM1966MCSVKBukovceKlub biatlonu Bukovce
34JaroBalážM1958MDSVKKošiceActive Life Košice
35LadislavRadaM1953MDSVKBrekovMBO Strážske
36BeátaKopčákováZ1980WESVKKošiceMetropol košice
37LuciaMarošováZ1979WESVKStropkovStropkov
38MatúšMarošM1980MASVKStropkovStropkov
39VladimírLukčoM1962MCSVKNováčany NEZAPLATENÉNováčany
40JánDemčákM1966MCSVKStrážskeMBO Strážske
41JánRohaľM1978MBSVKStrážskeMBO Strážske
42KarolHonschM1975MBSVKMichalovceMichalovce
43SoňaMacejákováZ1956WGSVKBratislava NEZAPLATENÉPriatelia behu ležérneho,Adidas runners Bratislava
44JozefKováčM1993MASVKDlhé nad CirochouAC Michalovce
45MichalHajdukM1964MCSlovenskoSvidnik NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉKST Beskyd Svidnik
46JuliánTkáčM1971MBSVKMichalovceMichalovce
47ErikOnofrejM1981MASVKKosice NEZAPLATENÉO5 Bežecký klub Furča Košice
48ĽubošKirvalM1968MCSVKStrážske NEZAPLATENÉStrážske
49Vladimír SikoraiM1983MASVKLastomírŠK Comenium Michalovce
50KatarínaSikoraiZ1981WESVKLastomírLastomír
51JakubDankoM1990MASVKMichalovceAC Michalovce
52DušanGoliašM1974MBSVKJaklovce NEZAPLATENÉJaklovce
53SergejMindošM1963MCSVKSvidníkSvidník
54JozefFencikM1988MASVKSobrance NEZAPLATENÉMBO Strážske
55AlenaFarkasovaZ1984WESRMichalovce NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉAC Michalovce
56VladimírHirjakM1957MDSlovenskoMichalovceAC Michalovce
57JaroslavPavlovM1964MCSlovenskoHatalovAC Michalovce
58Bc.RóbertMajdaM1977MBSVKVrútkyVrútky - FEI STU Bratislava - Katedra Telekomuniká
59Ivana ŠestákováZ1986WESVKMichalovce NEZAPLATENÉAC Michalovce
60LórántGabriM1988MASVKVeľké Kapušany NEZAPLATENÉMBK Veľké Kapušany
61AndrejAntalM1990MASVKKošice NEZAPLATENÉKošice
62MichalKostikM1963MCSVKCerninaCernina
63MartinParilákM1980MASVKStropkovKlub bežcov Stropkov
64DanicaBožováZ1963WGSRSvitBežecký klub Poprad/ Svit Mierovka
65MilanŠoltýsM1972MBSRBatizovce NEZAPLATENÉBežecký klub Poprad
66ĽudmilaFalisováZ1963WGSlovenskoMichalovceAC Michalovce
67VladimírBaloghM1963MCSVKKOŠICE NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉTj Obal servis Košice
68PavolDubovskýM1967MCSVKKolonicaŠK Podbiel
69PavolMadárM1951MDSVKKošice-Vyšné OpátskeTJ Obal servis Košice
70TerezaVargováZ1974WFSVKKošice NEZAPLATENÉNature decor
71PeterKohútM1977MBSVKLudrová NEZAPLATENÉMARAS team
72DanielGašparovičM1970MBSVKPrešov NEZAPLATENÉPrešov
73JánDzuraM1988MASVKMichalovce NEZAPLATENÉMichalovce
74Radoslav SýkoraM1991MASVKMichalovce NEPOTVRDENÉAC Michalovce
75AntonHimičM1958MDSVKMoldava nad Bodvou NEZAPLATENÉProRun Moldava
76AdriánVavrekM1980MASVKDulova Ves NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉDulova Ves
77MichalIvančoM1970MBSVKBanské NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉŠK Banské
78ĽubomírPavlovM1960MCSVKMichalovce NEZAPLATENÉAC Michalovce
79JozefVargaM1972MBsvkzáborskéNW-Runinng Záborské
80AlenaFarkašováZ1984WESVKMichalovce NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉAC Michalovce



Prihlásení účastníci na Stropkovskú desiatku 2018 (10km)

1RomanPopikM1983M10SKStropkovMaras team
2JanaBlanárováZ1993W10SVKStropkov NEZAPLATENÉSHEruns
3JakubŠtofilaM1985M10SVKKošice NEZAPLATENÉKošice
4MartinSivuľkaM1979M10SVKKamienkaTJ Mier Kamienka
5LenkaDutkováM1985M10SVKBardejov NEZAPLATENÉŠK pre Radosť
6DamiánPolončákM2002M10SVKBaňaKlub bežcov Stropkov
7StanislavaBuchalováZ1985W10SVKSvidníkSvidník
8Erika BačováZ1972W10SvkSvidnikBanami s.r.o.
9NatašaCuperováZ1971W10SvkSvidníkSvidník
10AndrejHalčíkM1955M10SVKSvidníkBeh zdravi
11ZuzanaOndovčákováZ1989W10SVKStropkov-
12DávidDurillaM1982M10SVKStropkovNO-TAK bike team Stropkov
13JozefGrigeľM1956M10SVKStropkovStropkov
14JozefVaškoM1972M10SVKStropkovOVB Stropkov
15PetraPetnuchovaZ1979W10SVKKošice NEZAPLATENÉActive life
16SimonaBabinskáZ1994W10SVKChotča NEZAPLATENÉChotča
17KarolKunecM1983M10SKVSninaSnina
18JanaKunecováZ1981W10SKVGironaGirona
19EduardPaňkoM1962M10SVKStropkov NEZAPLATENÉKB Stropkov
20EduardPaňkoM2002M10SVKStropkov NEZAPLATENÉKB Stropkov
21RadoslavPaňkoM1996M10SVKStropkov NEPOTVRDENÉ NEZAPLATENÉKB Stropkov
22OndrejBabjákM1989M10SVKStropkovStropkov
23LuciaMiškovskáZ1990W10SVKPrešov-ĽuboticePrešov-Ľubotice
24JurajMiškovskýM1989M10SVKPrešov-ĽuboticePrešov-Ľubotice
25Zuzana VaškováZ1998W10SVKStropkovOVB Stropkov
26LenkaDemjanováZ1992W10SKVStropkovStropkov
27SlavomirČorbaM1975M10SVKGiraltovceGiraltovce
28MilanSemkoM1966M10SVKJASENOVCEJASENOVCE
29VladislavLipovskýM1969M10SVKStrážskeMBO Strážske
30BarboraZakovičováZ2001W10SVKStropkovŠK LOTOS Stropkov
31ĽudovítParilák, Prof.M1948M10SVKKošice NEZAPLATENÉKošice
32Pavol JuhaščikM1968M10SVKVranov nad Topľou Vranov nad Topľou
33VieraJuhaščikováZ1971W10SVKVranov nad TopľouVranov nad Topľou
34AnnaMatiováZ1970W10SVKBanskéŠK Banské
35PawełGuzikM1980M10POLKrosno NEZAPLATENÉAZS PWSZ KROSNO/ZATORSKI TEAM
36PeterVeselýM1984M10SVKStropkovOVB Stropkov
37ŠtefanStaškoM1983M10SVKStropkovOVB Stropkov
38IvanKolečavaM1979M10SVKSvidníkSvidník
39GabrielSaboM1961M10SVKMichalovceVVS Michalovce
40PatrikBajcuraM1996M10SVKStropkovStropkov
41AuréliaVidiščákováZ1977W10SlovenskoStropkovStropkov



 


Po vyplnení registračného formulára a kliknutí na tlačidlo Formulár odoslať dostanete e-mail
s odkazom, ktorým registráciu potvrdíte.

Bez tohto potvrdenia Vaša registrácia nebude ukončená!
Pozor na preklepy!

Meno:
Priezvisko:
Dátum narodenia:
Pohlavie: Muž Žena
Ktoré preteky pobežíte?: 10 km Polmaratón
E-mail: E-mailová adresa musí byť kompletná a funkčná, inak odpoveď nepotvrdíte!
Tel. číslo (nepovinné):
Ulica (nepovinné):
Číslo (nepovinné):
Obec/mesto:
PSČ (nepovinné):
Štátna príslušnosť: (napr. SVK, HUN, POL, CZE, UKR, IRL, KEN, ...)
Klubová príslušnosť:
bez klubovej príslušnosti
Zdravotná poisťovňa:
Mám záujem o jeden obed navyše pre doprovod bežca: (Cena obeda 3,50 €; úhradu je potrebné zaslať spolu so štartovným)
Súhlasím s pravidlami podujatia:

Prihláška nadobúda platnosť až po zaplatení štartovného poplatku.
Od štartovného poplatku sú oslobodené ženy nad 60 rokov a muži nad 70 rokov.
Výška štartovného závisí od dátumu pripísania platby na účet Klubu bežcov
(počítajte asi 2 dni s prevodom peňazí z iných bánk).
Zaplatené štartovné sa nevracia!
V prípade oznámenia o neúčasti najneskôr do 11. mája 2018,
má pretekár možnosť uplatniť si zaplatené štartovné v nasledujúcom ročníku podujatia.

Štartovné na polmaratón:
Pri platbe:
- do 11. apríla 2018 - 10,- €
- do 9. mája 2018 - 11,- €
- po 9. máji 2018 - 12,- € (v deň prezentácie).

Štartovné na SP10:
Pri platbe:
- do 11. apríla 2018 - 8,- €
- do 9. mája 2018 - 9,- €
- po 9. máji 2018 - 10,- € (v deň prezentácie).

Číslo účtu v IBAN: SK06 0200 0000 0022 3182 3951
Správa pre prijímateľa: MENO PRIEZVISKO KOD DISCIPLÍNY (Napr.: EMIL ZATOPEK MA)